#2 Villit, Pakkasravit -sarja

Info:

Kilpailupäivät: 18.01.2018, 25.01.2018, 01.02.2018, 08.02.2018

Viimeinen ilmoittautumispäivä: 31.01.2018

Tulokset tulevat: 02.02.2018

Rajoitukset:

Ohjastaja vapaaehtoinen, seura pakollinen.

Rajattomasti osallistujia, jaetaan tarvittaessa rymiin.

Osallistumalla yhteen kutsuun osallistut kaikkiin sarjan raveihin.

Jos lähtöön tulee 4 tai alle, se juostaan rutiinina ilman palkintoja.

Hevonen voi osallistua kärry- ja montélähtöön, mutta vain yhteen kärrylähtöön.

Osallistuminen:

Sähköpostiin: kookoksen91@gmail.com otsikolla Pakkasravit 01

Muodossa:

Lähtö [rv]

ikä skp Nimi / Ohjastaja (seura) ennätys --

Lähdöt:

Lähtö 1. Avoin lämminverisille, Ryhmäajo 1609m. P:  2000v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ (-200v€)

Lähtö 2. Avoin lämminverisille yli 4v, Ryhmäajo 1609m, monté. P:  2000v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ (-200v€)


Lähtö 3. Avoin kylmäverisille, Ryhmäajo 1609m. P:  2000v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ (-200v€)

Lähtö 4. Avoin kylmäverisille yli 5v, Ryhmäajo 1609m, monté. P:  2000v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ (-200v€)


Lähtö 5. Avoin peitsareille, Ryhmäajo 1609m. P: 2000v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ (-200v€)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Osallistujat:

Lähtö 1. Avoin lämminverisille, Ryhmäajo 1609m. P:  2000v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ (-200v€)

18.01.2018

1. 3v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) 17,4aly -- 01.17,5aly 
2. 2v t Renáta Duán / Pekko T (RuKo) 25,5aly --  01.18,3aly 
3. 2v t Joscelyne Burn / Jere P (RuKo) 25,1aly -- 01.18,5aly 
4. 2v o Ratchet Rus / Juhana O (RuKo) 23,2aly -- 01.19,1aly x 
5. 2v o François Ach / Aapo H (RuKo) 24,1aly -- 01.19,2aly 
6. 4v t Rjazán Viktórija / Daniel T (RuKo) 17,5ake --  01.19,2aly x
 
7. 2v o Firefox Impreza / Oiva P (RuKo) 22,3aly -- 01.19,6aly 
8. 2v t Rainsong Izolda / Pauli P (RuKo) 22,2aly --   01.19,6aly 
9. 4v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 17,3aly -- 01.20,3aly 
10. 3v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) 18,2aly --  01.20,4aly 
11. 3v t Nathania Duán/Aksoni (YLLI) 17,5 aly -- 01.20,5aly 

Hylätty 
2v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 23,5aly -- - hpl

25.01.2018

1. 3v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) 17,4aly -- 01.17,3aly 
2. 2v o Firefox Impreza / Oiva P (RuKo) 22,3aly -- 01.17,4aly 
3. 2v t Renáta Duán / Pekko T (RuKo) 25,5aly --  01.18,2aly 
4. 4v t Rjazán Viktórija / Daniel T (RuKo) 17,5ake --  01.19,2aly xx 
5. 2v t Joscelyne Burn / Jere P (RuKo) 25,1aly -- 01.19,3aly 
6. 2v t Rainsong Izolda / Pauli P (RuKo) 22,2aly --   01.19,6aly 

7. 4v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 17,3aly -- 01.20,4aly 
8. 3v t Nathania Duán/Aksoni (YLLI) 17,5 aly -- 01.20,5aly 
9. 3v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) 18,2aly --  01.21,3aly 
10. 2v o François Ach / Aapo H (RuKo) 24,1aly -- 01.21,4aly 
11. 2v o Ratchet Rus / Juhana O (RuKo) 23,2aly -- 01.21,5aly 

Hylätty 
2v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 23,5aly -- - hll

01.02.2018

1. 2v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 23,5aly -- 01.17,3aly x 
2. 3v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) 17,4aly -- 01.17,3aly 
3. 2v t Renáta Duán / Pekko T (RuKo) 25,5aly --  01.17,3aly 
4. 2v o François Ach / Aapo H (RuKo) 24,1aly -- 01.17,5aly 
5. 2v o Ratchet Rus / Juhana O (RuKo) 23,2aly -- 01.18,3aly x 
6. 2v t Rainsong Izolda / Pauli P (RuKo) 22,2aly --   01.18,4aly 

7. 2v o Firefox Impreza / Oiva P (RuKo) 22,3aly -- 01.19,3aly 
8. 4v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 17,3aly -- 01.19,4aly 
9. 3v t Nathania Duán/Aksoni (YLLI) 17,5 aly -- 01.19,4aly 
10. 4v t Rjazán Viktórija / Daniel T (RuKo) 17,5ake --  01.20,5aly 
11. 3v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) 18,2aly --  01.21,1aly 

Hylätty 
2v t Joscelyne Burn / Jere P (RuKo) 25,1aly -- - hpl

08.02.2018

1. 2v o Ratchet Rus / Juhana O (RuKo) 23,2aly -- 01.17,3aly 
2. 2v o François Ach / Aapo H (RuKo) 24,1aly -- 01.17,3aly 
3. 3v t Nathania Duán/Aksoni (YLLI) 17,5 aly -- 01.17,4aly 
4. 2v t Kozyrnaja / Harri I (RuKo) 23,5aly -- 01.17,6aly x 
5. 3v o Devereaux Rus / Pekka S (RuKo) 17,4aly -- 01.18,2aly x 
6. 4v t Extreme Soupir / Simo P (RuKo) 17,3aly -- 01.18,4aly 

7. 2v t Renáta Duán / Pekko T (RuKo) 25,5aly --  01.18,6aly 
8. 3v o Starscream Snilli / Heimo T (RuKo) 18,2aly --  01.19,4aly 
9. 2v t Joscelyne Burn / Jere P (RuKo) 25,1aly -- 01.19,5aly 
10. 4v t Rjazán Viktórija / Daniel T (RuKo) 17,5ake --  01.20,1aly 
11. 2v o Firefox Impreza / Oiva P (RuKo) 22,3aly -- 01.21,2aly 

Hylätty 
2v t Rainsong Izolda / Pauli P (RuKo) 22,2aly --   - hll

18.01.2018

1. 3v o Kipin Kapin Häpätihää / Nea (UuKuu) 15,8aly --  01.15,4aly 
2. 6v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,3aly --  01.15,4aly 
3. 4v t Safe And Sound / Perho (UuKuu) 17,1aly -- 01.15,5aly xx 
4. 3v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) 17,2aly --  01.16,3aly 
5. 5v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 16,4aly --  01.16,5aly 
6. 3v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) 17,2aly --  01.16,6aly x 

7. 3v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 16,2aly --  01.17,1aly x 
8. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.17,3aly 
9. 5v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 15,3aly --  01.17,4aly 
10. 3v t Viva La Vida / Sara (UuKuu) 16,4aly -- 01.17,4aly x 
11. 3v o Under Amour / Tiia (UuKuu) 16,6aly -- 01.17,5aly 

Hylätty 
5v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 16,2aly -- - k

25.01.2018

1. 5v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 16,4aly --  01.15,1aly 
2. 3v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) 17,2aly --  01.15,2aly x 
3. 6v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,3aly --  01.15,4aly 
4. 3v t Viva La Vida / Sara (UuKuu) 16,4aly -- 01.15,5aly 
5. 3v o Under Amour / Tiia (UuKuu) 16,6aly -- 01.15,5aly 
6. 3v o Kipin Kapin Häpätihää / Nea (UuKuu) 15,8aly --  01.15,6aly 

7. 3v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 16,2aly --  01.16,2aly 
8. 5v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 15,3aly --  01.16,5aly 
9. 3v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) 17,2aly --  01.17,2aly 
10. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.17,2aly 
11. 5v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 16,2aly -- 01.17,3aly 
12. 4v t Safe And Sound / Perho (UuKuu) 17,1aly -- 01.17,5aly 

01.02.2018

1. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.15,1aly 
2. 4v t Safe And Sound / Perho (UuKuu) 17,1aly -- 01.15,2aly x 
3. 3v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) 17,2aly --  01.15,5aly 
4. 5v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 15,3aly --  01.16,3aly 
5. 3v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) 17,2aly --  01.16,3aly x 
6. 3v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 16,2aly --  01.16,4aly 

7. 6v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,3aly --  01.16,4aly 
8. 5v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 16,4aly --  01.16,5aly x 
9. 3v t Viva La Vida / Sara (UuKuu) 16,4aly -- 01.16,5aly 
10. 3v o Under Amour / Tiia (UuKuu) 16,6aly -- 01.17,1aly 
11. 5v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 16,2aly -- 01.17,3aly 
12. 3v o Kipin Kapin Häpätihää / Nea (UuKuu) 15,8aly --  01.17,3aly 

08.01.2018

1. 3v t Lily Perfect Rus / Simo E (RuKo) 16,2aly --  01.15,2aly 
2. 4v o Sue's Barracuda / Jannica (APR) 17,3 -- 01.15,2aly 
3. 3v o Kipin Kapin Häpätihää / Nea (UuKuu) 15,8aly --  01.15,3aly 
4. 5v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 16,2aly -- 01.15,6aly 
5. 3v o Grimlock Unia / Juhana T (RuKo) 17,2aly --  01.16,1aly 
6. 3v o Arkhelokhos Rus / Joni P (RuKo) 17,2aly --  01.16,1aly 

7. 5v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 15,3aly --  01.16,1aly 
8. 3v t Viva La Vida / Sara (UuKuu) 16,4aly -- 01.16,4aly 
9. 4v t Safe And Sound / Perho (UuKuu) 17,1aly -- 01.16,4aly 
10. 3v o Under Amour / Tiia (UuKuu) 16,6aly -- 01.17,2aly 
11. 6v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,3aly --  01.17,3aly

 

Hylätty 
5v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 16,4aly --  - k

18.01.2018

1. 5v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 13,2aly --  01.11,2aly 
2. 6v o Russian Roulette / Ida (UuKuu) 13,2aly -- 01.11,3aly x 
3. 6v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 12,1aly -- 01.11,5aly 
4. 5v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 15,2aly --  01.12,2aly 
5. 7v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 12,3aly --  01.12,5aly x 
6. 6v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 14,2aly  --  01.13,2aly 

7. 6v o Stereotyped Duán / Kookos (YLLI) 13,4aly -- 01.13,5aly 
8. 12v t Lies Kind / Tierra (Stra) 10,9aly -- 01.13,5aly 
9. 8v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 13,3aly  --  01.15,1aly 
10. 9v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 12,2aly --  01.15,5aly 

Hylätty 
4v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 15,2aly --  - hyl
5v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 15,1aly --  - k

25.01.2018

1. 5v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 13,2aly --  01.11,2aly 
2. 8v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 13,3aly  --  01.11,2aly x 
3. 6v o Stereotyped Duán / Kookos (YLLI) 13,4aly -- 01.11,2aly x 
4. 6v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 14,2aly  --  01.11,2aly 
5. 6v o Russian Roulette / Ida (UuKuu) 13,2aly -- 01.11,3aly 
6. 5v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 15,2aly --  01.12,1aly 

7. 12v t Lies Kind / Tierra (Stra) 10,9aly -- 01.13,1aly 
8. 7v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 12,3aly --  01.13,1aly 
9. 6v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 12,1aly -- 01.14,1aly 
10. 9v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 12,2aly --  01.15,1aly 
11. 4v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 15,2aly --  01.15,2aly 
12. 5v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 15,1aly --  01.15,5aly 

01.02.2018

1. 8v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 13,3aly  --  01.11,2aly 
2. 5v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 13,2aly --  01.12,4aly 
3. 6v o Russian Roulette / Ida (UuKuu) 13,2aly -- 01.12,6aly xx 
4. 6v o Stereotyped Duán / Kookos (YLLI) 13,4aly -- 01.13,3aly x 
5. 4v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 15,2aly --  01.13,4aly 
6. 6v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 12,1aly -- 01.14,1aly 

7. 12v t Lies Kind / Tierra (Stra) 10,9aly -- 01.15,3aly 
8. 7v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 12,3aly --  01.15,6aly 
9. 6v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 14,2aly  --  01.15,6aly 

Hylätty 
5v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 15,2aly --  - hyl
5v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 15,1aly --  - hll
9v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 12,2aly --  - hyl

08.02.2018

1. 5v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 13,2aly --  01.11,4aly 
2. 5v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 15,2aly --  01.11,5aly 
3. 6v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 12,1aly -- 01.11,6aly xx 
4. 6v o Russian Roulette / Ida (UuKuu) 13,2aly -- 01.12,2aly 
5. 6v o Stereotyped Duán / Kookos (YLLI) 13,4aly -- 01.12,3aly 
6. 9v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 12,2aly --  01.13,1aly x 

7. 7v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 12,3aly --  01.13,3aly 
8. 4v o Extreme Blue / Jokke U (RuKo) 15,2aly --  01.13,3aly 
9. 5v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 15,1aly --  01.14,2aly 
10. 8v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 13,3aly  --  01.14,5aly x 
11. 6v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 14,2aly  --  01.15,2aly 
12. 12v t Lies Kind / Tierra (Stra) 10,9aly -- 01.15,6aly xx 

 

Lähtö 2. Avoin lämminverisille yli 4v, Ryhmäajo 1609m, monté. P:  2000v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ (-200v€)

18.01.2018

1. 5v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 16,4aly -- 01.17,2maly 
2. 5v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 16,2aly -- 01.17,4maly 
3. 6v o Russian Roulette / Ida (UuKuu) m17,1ake -- 01.17,4maly 
4. 6v o Stereotyped Duán / Kookos (YLLI) 16,4maly -- 01.18,5maly 

5. 5v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 15,3aly -- 01.19,2maly 
6. 7v o Golden Spring Boy / Eero (Team Lily) 01.10,1ake (m01.15,3aly) -- 01.19,4maly 
7. 6v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,3aly -- 01.19,4maly 
8. 5v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 15,2aly -- 01.19,5maly 

25.01.2018

1. 6v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,3aly -- 01.17,6maly 
2. 5v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 15,3aly -- 01.18,2maly 
3. 5v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 16,2aly -- 01.18,4maly 
4. 6v o Stereotyped Duán / Kookos (YLLI) 16,4maly -- 01.18,5maly 

5. 5v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 15,2aly -- 01.19,2maly 
6. 7v o Golden Spring Boy / Eero (Team Lily) 01.10,1ake (m01.15,3aly) -- 01.19,3maly x 
7. 6v o Russian Roulette / Ida (UuKuu) m17,1ake -- 01.19,5maly xx 
8. 5v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 16,4aly -- 01.19,5maly xx 

01.02.2018

1. 7v o Golden Spring Boy / Eero (Team Lily) 01.10,1ake (m01.15,3aly) -- 01.17,1maly 
2. 5v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 16,4aly -- 01.17,2maly xx 
3. 6v o Stereotyped Duán / Kookos (YLLI) 16,4maly -- 01.18,2maly 
4. 5v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 15,3aly -- 01.18,2maly xx 

5. 6v o Russian Roulette / Ida (UuKuu) m17,1ake -- 01.18,3maly x 
6. 5v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 15,2aly -- 01.19,3maly 
7. 6v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,3aly -- 01.19,6maly

 

Hylätty 
5v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 16,2aly -- - hml

08.02.2018

1. 6v t Wildbird Rus / Pekka O (RuKo) 15,3aly -- 01.17,4maly xx 
2. 5v o Rjazán Isidor / Markku R (RuKo) 16,2aly -- 01.17,5maly 
3. 5v o Kapiton Duán / Janne T (RuKo) 15,2aly -- 01.18,4maly 
4. 5v t Crimson Stardust / Jussi O (RuKo) 16,4aly -- 01.19,3maly 

5. 6v o Stereotyped Duán / Kookos (YLLI) 16,4maly -- 01.19,5maly 
6. 5v o Crimson Samurai / Pertti H (RuKo) 15,3aly -- 01.19,5maly xx 

Hylätty 
6v o Russian Roulette / Ida (UuKuu) m17,1ake -- - hml
7v o Golden Spring Boy / Eero (Team Lily) 01.10,1ake (m01.15,3aly) -- - hpl

18.01.2018

1. 9v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 12,2aly --  01.12,5maly 
2. 7v o Winterfell's Victory / Tuukka (Team Lily) 01.10,2aly (m01.15,1aly) -- 01.13,3maly 
3. 8v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 13,3aly  --  01.13,3maly x 
4. 7v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 12,3aly --  01.13,4maly x 

5. 6v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 12,1aly -- 01.13,4maly 
6. 5v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 13,2aly --  01.13,4maly x 
7. 6v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 14,2aly  --  01.14,3maly 

Hylätty 
5v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 15,1aly --  - hll

25.01.2018

1. 7v o Winterfell's Victory / Tuukka (Team Lily) 01.10,2aly (m01.15,1aly) -- 01.12,3maly xx 
2. 7v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 12,3aly --  01.12,3maly 
3. 9v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 12,2aly --  01.12,5maly xx 
4. 5v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 15,1aly --  01.13,2maly 

5. 5v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 13,2aly --  01.13,4maly 
6. 6v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 12,1aly -- 01.13,4maly 
7. 6v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 14,2aly  --  01.14,5maly 

Hylätty 
8v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 13,3aly  --  - k

01.02.2018

1. 9v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 12,2aly --  01.12,1maly x 
2. 7v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 12,3aly --  01.12,2maly 
3. 7v o Winterfell's Victory / Tuukka (Team Lily) 01.10,2aly (m01.15,1aly) -- 01.12,6maly xx 
4. 5v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 13,2aly --  01.13,2maly 

5. 6v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 14,2aly  --  01.13,3maly x 
6. 8v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 13,3aly  --  01.13,4maly 
7. 5v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 15,1aly --  01.13,5maly 

Hylätty 
6v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 12,1aly -- - hll

08.02.2018

1. 5v t Rjazán Larísa / Jouni A (RuKo) 15,1aly --  01.12,1maly xx 
2. 5v t Rjazán Galína / Pekka P (RuKo) 13,2aly --  01.12,2maly 
3. 7v o Winterfell's Victory / Tuukka (Team Lily) 01.10,2aly (m01.15,1aly) -- 01.12,2maly x 
4. 8v o Ivan Iostream / Riku H (RuKo) 13,3aly  --  01.12,5maly x 

5. 6v t Caribbean Cocoon / Harri P (RuKo) 12,1aly -- 01.13,3maly 
6. 6v o Oxford Rus / Markku S (RuKo) 14,2aly  --  01.13,5maly 
7. 7v t Jelizavéta / Risto S (RuKo) 12,3aly --  01.14,2maly 
8. 9v o Czar Stanislov / Janne U (RuKo) 12,2aly --  01.14,4maly x 

Lähtö 3. Avoin kylmäverisille, Ryhmäajo 1609m. P:  2000v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ (-200v€)

18.01.2018

1. 4v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) 36,2aly --  01.34,5aly 
2. 3v o Kipin Kapin Kiikun Kaakun / Ida (UuKuu) 44,3aly -- 01.35,1aly 
3. 4v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 36,3aly --  01.35,2aly 
4. 4v t Uudenkuun Aina-Unelma / Moona (UuKuu) 36,3aly -- 01.37,2aly 
5. 4v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) 36,4aly --  01.37,5aly x 
6. 3v t Unissakulkija / Jukka (UuKuu) 35,3ly -- 01.39,1aly 

7. 3v t Ruskon Neilikka / Markku S (RuKo) ei enn --  01.39,2aly 
8. 3v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 37,5aly --  01.41,3aly 
9. 4v o Bergthor / Simo T (RuKo) 36,2aly --  01.41,6aly 
10. 3v o Järndäldens Polkagris / Ville P (RuKo) 38,1aly --  01.43,2aly 
11. 3v o Ruskon Habanero / Denis F (RuKo) 37,5aly --  01.43,6aly

 

Hylätty 
3v o Eri-Eripura / Kookos (YLLI) ei enn -- - hml

25.01.2018

1. 3v t Unissakulkija / Jukka (UuKuu) 35,3ly -- 01.34,5aly 
2. 4v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) 36,2aly --  01.35,1aly 
3. 4v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) 36,4aly --  01.35,2aly 
4. 4v t Uudenkuun Aina-Unelma / Moona (UuKuu) 36,3aly -- 01.36,4aly 
5. 4v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 36,3aly --  01.37,4aly x 
6. 3v o Eri-Eripura / Kookos (YLLI) ei enn -- 01.37,5aly xx 

7. 3v o Järndäldens Polkagris / Ville P (RuKo) 38,1aly --  01.37,5aly x 
8. 3v t Ruskon Neilikka / Markku S (RuKo) ei enn --  01.38,1aly 
9. 3v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 37,5aly --  01.38,2aly 
10. 3v o Kipin Kapin Kiikun Kaakun / Ida (UuKuu) 44,3aly -- 01.38,6aly xx 
11. 3v o Ruskon Habanero / Denis F (RuKo) 37,5aly --  01.40,3aly 
12. 4v o Bergthor / Simo T (RuKo) 36,2aly --  01.40,5aly 

01.02.2018

1. 4v o Bergthor / Simo T (RuKo) 36,2aly --  01.34,2aly x 
2. 3v o Ruskon Habanero / Denis F (RuKo) 37,5aly --  01.35,3aly x 
3. 3v t Unissakulkija / Jukka (UuKuu) 35,3ly -- 01.36,2aly xx 
4. 4v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 36,3aly --  01.37,1aly 
5. 3v o Eri-Eripura / Kookos (YLLI) ei enn -- 01.38,1aly x 
6. 3v o Kipin Kapin Kiikun Kaakun / Ida (UuKuu) 44,3aly -- 01.38,1aly 

7. 4v t Uudenkuun Aina-Unelma / Moona (UuKuu) 36,3aly -- 01.38,3aly 
8. 3v o Järndäldens Polkagris / Ville P (RuKo) 38,1aly --  01.39,5aly x 
9. 3v t Ruskon Neilikka / Markku S (RuKo) ei enn --  01.41,3aly 
10. 3v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 37,5aly --  01.41,4aly 
11. 4v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) 36,2aly --  01.42,1aly x 

Hylätty 
4v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) 36,4aly --  - hll

08.02.2018

1. 4v t Draupnir Snilli / Heimo T (RuKo) 36,4aly --  01.34,4aly 
2. 3v o Kipin Kapin Kiikun Kaakun / Ida (UuKuu) 44,3aly -- 01.37,6aly 
3. 3v o Ruskon Habanero / Denis F (RuKo) 37,5aly --  01.38,1aly 
4. 4v t Nattfjäril / Heikki P (RuKo) 36,3aly --  01.38,5aly 
5. 4v o Bergthor / Simo T (RuKo) 36,2aly --  01.39,2aly 
6. 3v t Unissakulkija / Jukka (UuKuu) 35,3ly -- 01.39,4aly x 

7. 3v t Ruskon Neilikka / Markku S (RuKo) ei enn --  01.39,4aly x 
8. 3v t Woimamimmi / Jukka H (RuKo) 37,5aly --  01.41,4aly xx 
9. 3v o Eri-Eripura / Kookos (YLLI) ei enn -- 01.41,5aly 
10. 4v t Uudenkuun Aina-Unelma / Moona (UuKuu) 36,3aly -- 01.43,1aly 
11. 3v o Järndäldens Polkagris / Ville P (RuKo) 38,1aly --  01.43,2aly 

Hylätty 
4v t Ruskon Uinahdus / Jani U (RuKo) 36,2aly --  - hll

18.01.2018

1. 8v t Tupla-Tahti / Noora (UuKuu) 28,4ake -- 01.28,3aly xx 
2. 6v o Theotorden / Janne P (RuKo) 28,5aly --  01.28,4aly 
3. 4v o Ruskon Lumiukko/Kookos (YLLI) 29,1ake -- 01.28,4aly 
4. 4v t Raharuhtinatar I.F. / Pekka (UuKuu) 33,4aly -- 01.29,2aly 
5. 6v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,4aly --  01.30,2aly x 
6. 5v t Valheenpaljastaja / Rosa (UuKuu) 28,2ly -- 01.30,5aly 

7. 5v t Toivon Metsätähti / Olli (UuKuu) 31,4ake -- 01.31,2aly xx 
8. 5v o Nopankääntäjä / Perho (UuKuu) 30,6ake - 01.31,3aly 
9. 3v t Uudenkuun Voikukkien Valssi / Nana (UuKuu) 35,2ly -- 01.31,6aly x 
10. 7v o Taivaan Myrskyvaroitus / Sara (UuKuu) 28,3ly -- 01.32,6aly 

Hylätty 
3v o Sølv's Mikä Ikinä Lieneekään / Aaron (Uukuu) 35,1ake -- - hpl
11v t Liljantytön Henkäys / Saara (UuKuu) 28,5ly -- - hml

25.01.2018

1. 4v o Ruskon Lumiukko/Kookos (YLLI) 29,1ake -- 01.28,1aly 
2. 5v t Toivon Metsätähti / Olli (UuKuu) 31,4ake -- 01.28,4aly 
3. 11v t Liljantytön Henkäys / Saara (UuKuu) 28,5ly -- 01.28,6aly 
4. 5v t Valheenpaljastaja / Rosa (UuKuu) 28,2ly -- 01.29,2aly 
5. 8v t Tupla-Tahti / Noora (UuKuu) 28,4ake -- 01.30,4aly 
6. 3v o Sølv's Mikä Ikinä Lieneekään / Aaron (Uukuu) 35,1ake -- 01.30,6aly
 
7. 4v t Raharuhtinatar I.F. / Pekka (UuKuu) 33,4aly -- 01.31,4aly 
8. 7v o Taivaan Myrskyvaroitus / Sara (UuKuu) 28,3ly -- 01.32,4aly 
9. 6v o Theotorden / Janne P (RuKo) 28,5aly --  01.32,5aly 
10. 6v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,4aly --  01.33,4aly x 

Hylätty 
3v t Uudenkuun Voikukkien Valssi / Nana (UuKuu) 35,2ly -- - k
5v o Nopankääntäjä / Perho (UuKuu) 30,6ake - - hml

01.02.2018

1. 5v t Toivon Metsätähti / Olli (UuKuu) 31,4ake -- 01.28,3aly 
2. 5v t Valheenpaljastaja / Rosa (UuKuu) 28,2ly -- 01.28,4aly 
3. 8v t Tupla-Tahti / Noora (UuKuu) 28,4ake -- 01.28,6aly 
4. 4v o Ruskon Lumiukko/Kookos (YLLI) 29,1ake -- 01.29,1aly x 
5. 6v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,4aly --  01.29,4aly x 
6. 6v o Theotorden / Janne P (RuKo) 28,5aly --  01.29,4aly x 

7. 5v o Nopankääntäjä / Perho (UuKuu) 30,6ake - 01.30,3aly 
8. 7v o Taivaan Myrskyvaroitus / Sara (UuKuu) 28,3ly -- 01.30,4aly 
9. 4v t Raharuhtinatar I.F. / Pekka (UuKuu) 33,4aly -- 01.32,5aly 
10. 3v t Uudenkuun Voikukkien Valssi / Nana (UuKuu) 35,2ly -- 01.33,1aly 
11. 11v t Liljantytön Henkäys / Saara (UuKuu) 28,5ly -- 01.33,5aly 

Hylätty 
3v o Sølv's Mikä Ikinä Lieneekään / Aaron (Uukuu) 35,1ake -- - hll

08.02.2018

1. 4v o Ruskon Lumiukko/Kookos (YLLI) 29,1ake -- 01.28,1aly 
2. 6v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,4aly --  01.28,2aly xx 
3. 6v o Theotorden / Janne P (RuKo) 28,5aly --  01.31,1aly 
4. 7v o Taivaan Myrskyvaroitus / Sara (UuKuu) 28,3ly -- 01.31,2aly 
5. 11v t Liljantytön Henkäys / Saara (UuKuu) 28,5ly -- 01.32,2aly 
6. 4v t Raharuhtinatar I.F. / Pekka (UuKuu) 33,4aly -- 01.32,5aly 

7. 3v t Uudenkuun Voikukkien Valssi / Nana (UuKuu) 35,2ly -- 01.33,2aly 
8. 5v t Toivon Metsätähti / Olli (UuKuu) 31,4ake -- 01.33,3aly 
9. 5v t Valheenpaljastaja / Rosa (UuKuu) 28,2ly -- 01.33,5aly 
10. 8v t Tupla-Tahti / Noora (UuKuu) 28,4ake -- 01.33,6aly

 

Hylätty 
3v o Sølv's Mikä Ikinä Lieneekään / Aaron (Uukuu) 35,1ake -- - k
5v o Nopankääntäjä / Perho (UuKuu) 30,6ake - - hll

 

 

 

18.01.2018

1. 9v t Tierra's Deluna / (StRa) 24,5aly (25,2mke) --  01.24,3aly xx 
2. 6v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 26,4aly --  01.24,6aly 
3. 6v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 26,5aly --  01.25,3aly xx 
4. 6v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,2aly --  01.25,3aly x 
5. 6v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke  --  01.25,5aly 

6. 6v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 26,1aly -- 01.26,5aly x 
7. 6v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 26,5aly --  01.27,4aly 
8. 9v t Adinan Kreivitär/Aksoni (YLLI) 27,2aly -- 01.28,1aly xx 

Hylätty 
7v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 26,2aly --  - hll

25.01.2018

1. 6v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 26,4aly --  01.24,5aly x 
2. 6v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke  --  01.25,1aly x 
3. 6v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 26,5aly --  01.25,5aly x 
4. 6v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,2aly --  01.26,2aly 
5. 9v t Tierra's Deluna / (StRa) 24,5aly (25,2mke) --  01.26,3aly 

6. 6v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 26,1aly -- 01.26,4aly 
7. 6v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 26,5aly --  01.27,3aly 
8. 9v t Adinan Kreivitär/Aksoni (YLLI) 27,2aly -- 01.27,6aly 
9. 7v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 26,2aly --  01.28,5aly xx 

01.02.2018

1. 6v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 26,5aly --  01.24,2aly xx 
2. 7v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 26,2aly --  01.24,3aly 
3. 6v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke  --  01.24,6aly 
4. 6v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 26,4aly --  01.25,1aly 
5. 9v t Tierra's Deluna / (StRa) 24,5aly (25,2mke) --  01.26,2aly 

6. 6v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 26,1aly -- 01.26,4aly x 
7. 6v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,2aly --  01.27,4aly 
8. 9v t Adinan Kreivitär/Aksoni (YLLI) 27,2aly -- 01.28,1aly 

Hylätty 
6v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 26,5aly --  - hml

08.02.2018

1. 6v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 26,5aly --  01.24,1aly 
2. 7v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 26,2aly --  01.24,1aly 
3. 9v t Tierra's Deluna / (StRa) 24,5aly (25,2mke) --  01.24,4aly 
4. 6v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 26,1aly -- 01.25,2aly 
5. 9v t Adinan Kreivitär/Aksoni (YLLI) 27,2aly -- 01.25,5aly 

6. 6v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,2aly --  01.26,5aly 
7. 6v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 26,4aly --  01.27,5aly 
8. 6v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 26,5aly --  01.28,5aly 

Hylätty 
6v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke  --  - hpl

 

 

18.01.2018

1. 11v t Tierra's Bahula / (StRa) 20,2aly (27,1maly) -- 01.19,2aly 
2. 10v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly --  01.19,3aly xx 
3. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.19,5aly 
4. 8v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly  --  01.21,2aly 
5. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.21,3aly xx 

6. 6v o Duanin Haaveksija/Kurre (YLLI) 24,1aly --  01.22,3aly xx 
7. 9v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly --  01.22,6aly 
8. 11v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly --  01.23,5aly 

Hylätty 
8v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly --  - hyl

25.01.2018

1. 11v t Tierra's Bahula / (StRa) 20,2aly (27,1maly) -- 01.19,3aly 
2. 8v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly  --  01.19,5aly 
3. 11v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly --  01.19,5aly 
4. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.20,5aly 
5. 8v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly --  01.21,2aly 

6. 6v o Duanin Haaveksija/Kurre (YLLI) 24,1aly --  01.22,2aly xx 
7. 10v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly --  01.22,5aly 
8. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.22,6aly 
9. 9v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly --  01.23,4aly 

01.02.2018

1. 8v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly --  01.19,5aly x 
2. 11v t Tierra's Bahula / (StRa) 20,2aly (27,1maly) -- 01.20,1aly 
3. 11v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly --  01.20,4aly 
4. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.21,3aly 
5. 8v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly  --  01.22,3aly 

6. 9v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly --  01.23,3aly 
7. 6v o Duanin Haaveksija/Kurre (YLLI) 24,1aly --  01.23,3aly 

Hylätty 
14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- - hpl
10v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly --  - hyl

08.02.2018

1. 6v o Duanin Haaveksija/Kurre (YLLI) 24,1aly --  01.19,1aly 
2. 10v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly --  01.19,2aly 
3. 9v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly --  01.19,6aly 
4. 11v t Tierra's Bahula / (StRa) 20,2aly (27,1maly) -- 01.21,3aly x 
5. 15v t Adinan Adalmina / Jannica (APR) 21,3 -- 01.22,5aly 

6. 14v t Adinan Enni / Jessica (Adina) 23,6 -- 01.22,6aly 
7. 8v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly --  01.23,2aly xx 
8. 8v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly  --  01.23,4aly x 

Hylätty 
11v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly --  - k

Lähtö 4. Avoin kylmäverisille yli 5v, Ryhmäajo 1609m, monté. P:  2000v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ (-200v€)

18.01.2018

1. 6v o Theotorden / Janne P (RuKo) 28,5aly --  01.26,5maly x 
2. 6v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 26,5aly -- 01.28,1maly x 
3. 6v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke  --  01.28,3maly xx 
4. 11v t Liljantytön Henkäys / Saara (UuKuu) m28,1ake --  01.29,3maly 
5. 15v t Adinan Adalmina / Jessica (Adina) 29,9m -- 01.30,1maly 

6. 9v t Adinan Kreivitär/ Aksoni (YLLI) 29,5maly -- 01.30,5maly 
7. 6v o Duanin Haaveksija / Kookos (YLLI) 35,3make--  01.31,4maly 
8. 6v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,2aly -- 01.32,1maly 
9. 6v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,4aly --  01.32,2maly 
10. 14v t Adinan Enni / Jannica (APR) 29,4m -- 01.32,3maly 

25.01.2018

1. 6v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 26,5aly -- 01.26,6maly 
2. 6v o Duanin Haaveksija / Kookos (YLLI) 35,3make--  01.27,4maly 
3. 6v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke  --  01.28,6maly 
4. 6v o Theotorden / Janne P (RuKo) 28,5aly --  01.30,5maly 
5. 6v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,4aly --  01.33,2maly 

6. 14v t Adinan Enni / Jannica (APR) 29,4m -- 01.34,1maly 
7. 11v t Liljantytön Henkäys / Saara (UuKuu) m28,1ake --  01.34,3maly 

Hylätty 
15v t Adinan Adalmina / Jessica (Adina) 29,9m -- - hll
9v t Adinan Kreivitär/ Aksoni (YLLI) 29,5maly -- - hpl
6v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,2aly -- - hll

01.02.2018

1. 6v o Duanin Haaveksija / Kookos (YLLI) 35,3make--  01.26,1maly 
2. 9v t Adinan Kreivitär/ Aksoni (YLLI) 29,5maly -- 01.27,3maly xx 
3. 6v o Theotorden / Janne P (RuKo) 28,5aly --  01.27,3maly 
4. 6v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,4aly --  01.29,4maly x 
5. 14v t Adinan Enni / Jannica (APR) 29,4m -- 01.30,1maly x 

6. 6v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke  --  01.30,2maly 
7. 15v t Adinan Adalmina / Jessica (Adina) 29,9m -- 01.30,3maly x 
8. 6v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 26,5aly -- 01.31,3maly 
9. 11v t Liljantytön Henkäys / Saara (UuKuu) m28,1ake --  01.32,3maly 
10. 6v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,2aly -- 01.32,5maly 

08.02.2018

1. 9v t Adinan Kreivitär/ Aksoni (YLLI) 29,5maly -- 01.26,2maly 
2. 15v t Adinan Adalmina / Jessica (Adina) 29,9m -- 01.26,5maly 
3. 6v o Theotorden / Janne P (RuKo) 28,5aly --  01.27,3maly x 
4. 6v t Ruskon Carelia / Harri P (RuKo) 27,2ke  --  01.28,2maly 
5. 6v o Saltan Retkahdus / Pekko H (RuKo) 26,5aly -- 01.28,4maly 

6. 6v t EP Hopearuusu / Jouni H (RuKo) 28,2aly -- 01.29,1maly x 
7. 6v o Duanin Haaveksija / Kookos (YLLI) 35,3make--  01.30,2maly x 
8. 11v t Liljantytön Henkäys / Saara (UuKuu) m28,1ake --  01.32,5maly 
9. 6v o Unian Viri-Kipinä / Jere S (RuKo) 28,4aly --  01.33,1maly 

Hylätty 
14v t Adinan Enni / Jannica (APR) 29,4m -- - hll

 

 

18.01.2018

1. 8v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly -- 01.20,2maly 
2. 9v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly -- 01.20,2maly 
3. 11v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly -- 01.20,6maly 
4. 8v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly -- 01.21,2maly 
5. 10v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly -- 01.21,6maly x 

6. 7v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 26,2aly -- 01.24,4maly 
7. 6v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 26,4aly -- 01.25,2maly 
8. 6v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 26,5aly -- 01.25,4maly 
9. 6v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 26,1aly -- 01.26,2maly 

25.01.2018

1. 6v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 26,1aly -- 01.20,2maly 
2. 9v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly -- 01.21,4maly xx 
3. 8v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly -- 01.21,4maly x 
4. 6v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 26,5aly -- 01.22,3maly 
5. 10v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly -- 01.22,3maly 

6. 11v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly -- 01.22,5maly 
7. 6v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 26,4aly -- 01.24,2maly x 
8. 7v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 26,2aly -- 01.25,5maly 

Hylätty 
8v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly -- - hll

01.02.2018

1. 8v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly -- 01.20,3maly 
2. 6v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 26,5aly -- 01.20,3maly 
3. 10v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly -- 01.22,1maly 
4. 7v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 26,2aly -- 01.24,4maly 
5. 8v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly -- 01.25,1maly 

6. 9v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly -- 01.25,2maly 
7. 6v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 26,4aly -- 01.25,3maly 
8. 11v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly -- 01.26,2maly 
9. 6v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 26,1aly -- 01.26,4maly 

08.02.2018

1. 6v o Purnin Noitavaino / Make P (RuKo) 26,1aly -- 01.20,2maly 
2. 11v t Ruskon Jovanda / Pekko H (RuKo) 22,9aly -- 01.21,5maly 
3. 9v o Pompeji Taisto / Henri U (RuKo) 22,4aly -- 01.21,6maly 
4. 8v t Ruskon Jadessa / Pauli H (RuKo) 22,5aly -- 01.22,4maly x 
5. 6v t Ruskon Helmiina / Onni U (RuKo) 26,5aly -- 01.23,2maly 
6. 8v o O.R. Turkinpippuri / siinau (RuKo) 20,1aly -- 01.24,4maly 
7. 10v o O.R. Ferrari / Jane (RuKo) 22,1aly -- 01.26,2maly 
8. 7v o Lyckans ost Fritjof / elias (RuKo) 26,2aly -- 01.26,6maly 

Hylätty 
6v o Ruskon Hallasurma / Jonne R (RuKo) 26,4aly -- - hll

Lähtö 5. Avoin peitsareille, Ryhmäajo 1609m. P: 2000v€ - 1000v€ - 500v€ - 300v€ (-200v€)

Lähtöä ei juostu osallistujien puuttuessa kokonaan.

Ota yhteyttä:

Kamu VRL-12666     kamutimanttista@gmail.com

Kookos VRL-14628         kookoksen91@gmail.com

Osoite:

Kesätuulentie 13 B

37956 Tuulikumpu

Ruotsi 

Talli on rekisteröity virtuaaliseen ratsastajainliittoon nimellä 

Kookoksen kisakeskus, tunnisteella KOOK8735.

© Tekstit: Kookos VRL-14628 & Kamu VRL-12666,  2012-2018

© Kuvat: wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now